۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

کد47

پیمان ازدواج

نویسنده: درک پرینس

کتابی دیگر از آقای دِرک پرینس که در 45 صفحه راز یک تن شدن دو تن را برملا می­ کند و به شیوایی و شیرینی از تجربیات شخصی و روحانی خود می ­گوید.

کد262

کتاب مقدس و مثل­های پارسی

نویسنده: دکتر بزرگمهر وزیری

دکتر بزرگمهر وزیری در 3 صفحه، مثل­های مشابه در کتاب مقدس و شعرهای شاعران پارسی را پیدا کرده و با ما در میان گذاشته­ اند.

کد35

تشخیص اراده خدا

نویسنده: کشیش تت استیوارت

کشیش تت استیوارت در 25 صفحه برداشت­های اشتباه ایمانداران را نسبت به اراده خداوند را به ما گوشزد می­ کند و شاخصه­ های شناخت واقعی را بر مبنای کتاب مقدس یکی یکی عنوان

می­ کند.

کد45

درمان خدا برای حس طردشدگی

نویسنده: درک پرینس

آقای دِرک پرینسن در کتاب 54 صفحه ­ای خود ما را با ریشه­ های طردشدگی آشنا می­ کند و سپس راه رهایی از این حس را در شیرینی پذیرفته شدن در خانواده ی الهی تعلیم می ­دهند.

218.

حقایق اساسی ایمان مسیحی

نویسنده: چارلز اسپرول

« هر فرد مسیحی الهیاتی دارد.» چگونه با چنین جمله­ ای کنار می­ آیید؟ مگر ممکن است؟ آقای اسپرول در مقدمه کتاب این را گفته است و در 154 صفحه و با زبانی ساده اما عمیق این را به ما آموزش می­ دهد.

کد474

سیر اندیشه در دنیای

الهیات مسیحی

در 47 صفحه با تاریخی از جدل­ ها و مجادله­ های آغازین در مفاهیم مسیحی روبرو خواهید شد که در جای خود دلنشین و خواندنی است.

کد480

تحری حقیقت

نویسنده: سهیل فاضل همدانی

آقای سهیل فاضل همدانی در 88 صفحه به تحری یا به عبارتی جستجوی حقیقت دو فرقه پرداخته و با استناد به کتب همین فرقه­ ها تناقضات و انحرافات آنها را آشکار کرده است.

کد479

منشاءِ موسیقی

نویسنده: امیرحسین آریان پور

آقای امیرحسین آریان­ پور در 13 صفحه از ریشه­ های تاریخی موسیقی در میان اقوام و ملل گوناگون می­ گوید.

کد61

دعا و پرستش

نویسنده: موریس ویلیامز

بارها و بارها دعا و پرستش کرده­ اید و سپس به امور روزانه خود پرداخته ­اید و دیده ­اید

زندگی ­تان لنگ می­ زند؟ موریس ویلیامز در 224 صفحه به شما می­ گوید که چگونه می­ شود سرتاسر زندگی روزانه ­تان را دعا و پرستش فرا بگیرد.

کد 5

تفسیر کاربردی عهد جدید

نویسندگان: توماس هیل و استیفان تورسون

دعا کنید و بگویید: خداوندا فکر مرا باز کن، با کلامت با من سخن بگو. سپس با یاری روح­القدس 1369 صفحه ی این کتاب دیگر برایتان انبوهی از نوشته نخواهد بود. آقایان توماس هیل و استیفان تورسون نویسنده کتاب

می ­باشند.

24.

حیات وافر

نویسنده: آنتونیا سیلوا

برای به بار آوردن میوه ­های روح­ القدس چه آموزشی دارید؟ آقای سیلوا در 296 صفحه به ما می ­آموزد چگونه می ­شود روح خود را به تاک حقیقی وصل کنیم و زندگی­ مان را به باغبان ازلی بسپاریم تا شاخه ی حیاتمان میوه­ هایی نیکو و شیرین به بار بیآورد.

کد62

در جستجوی اهمیت و بزرگی

نویسنده: تت استیوارت

چرا خدمت می ­کنید؟ شاید به راحتی پاسخی در آستین داشته باشید ولی اگر کسی بپرسد: آیا از خدمت بعنوان وسیله­ ای برای احساس بزرگی و اهمیت استفاده می­ کنید؟ کشیش تت استیوارت در این مقاله 29صفحه­ ای به این سوال تکان­ دهنده پاسخ می ­دهد.

کد65

کلیسای مسیح

نویسنده: جسی میراندا

آیا می­دانید که کلیسا سهم فعالی در انجام نقشه ی رهایی بخش خدا برای جهان دارد؟ جسی میراندا در 275 صفحه این ماموریت عظیم را تشریح می­ کند. اصطلاحات گاه فنی این کتاب شما را نترساند، به یاری روح ­القدس کتاب را مطالعه کنید.

کد64

حیات در مسیح

نویسنده: دیوید. د.دانکن

برای درک عمق نجاتی که دریافت کرده ­اید و محافظت از این نجات عظیم چه کرده­ اید؟ 311 صفحه عشق و اشتیاق آقای دانکن را مطالعه کنید.

کد70

مسیحی مسئول

نویسنده: خوزه سیلوا دِلگادو

آیا مباشری امین در ملکوت خداوند هستیم؟ آیا دارایی تحت اختیارمان را با ترس و لرز گوشه­ ای پنهان کرده ­ایم که بعد به خداوند پس بدهیم؟ آقای دِلگادو در 275 صفحه به ما آموزش می­دهد که چگونه می ­شود با شور و عشق مباشری امین بود و با این دارایی هزاران برابر ثمر آورد.

.25

هفتاد هفته دانیال

اگر به رمز و راز اعداد و ارتباط درونی آنها علاقه دارید در این مقاله 33 صفحه ای سفری به کتاب مقدس خواهید داشت و شیرینی رمزگشایی هفتاد هفته دانیال را خواهید چشید. در این سفر تصاویر و نمودارهای تازه و دیدنی همراه و راهنمای شما خواهند بود.

کد66

خدمت موعظه و تعلیم

نویسنده: ارنست پتری

ارنست پتری در 306 صفحه به موضوع بسیار مهمی می­ پردازد. چگونه می ­شود کلام خدا را از طریق موعظه و تعلیم به طرز موثری انتقال دهید.

کد71

روش تفسیر و مطالعه کتاب مقدس

نویسنده: دوروتی جانز

اگر روح ­القدس یکی است و شما هر روز یک باب از کتاب مقدس را به یاری این روح مطالعه می ­کنید پس چرا این همه تفسیرهای مختلف در کلیساها هست؟ آقای جانز در 294 صفحه به ما می­ گوید که فراگیری اصول اولیه تفسیر باعث اتحاد در کلیسا خواهد شد.

.26

تفسیر اعمال رسولان

نویسنده: ویلیام مک دونالد

در این اثر، موضوع اصلی مسیح است، و کلیسا وسیله و روح ­القدس قدرت. این مقدمه­ ای مختصر و مفید و عمیقی است که آقای اسکروجی بر کتاب 140 صفحه­ ای آقای ویلیام مک دونالد نوشته است.

کد82

بروید و شاگردان بسازید

( کتاب اول) 108 صفحه

کتابتِ برنامه­ای رادیویی است برای آموزش شگردهای عملی شاگردسازی. این کتاب در چهار جلد فراهم شده است.

کد72

روح­ القدس، یاور، معلم،

و راهنمای ما

نویسنده: ویلیام فاراند

روح­ القدس این شخصی که نمود آن کبوتر، آب، آتش و باد بوده کیست و چگونه یاور و معلم ما و همچون کبوتری مهربان تسلی دهنده شده؟ کتاب حاضر یکی از ثمرات معلمی و یاوری این کبوتر مهربان می ­باشد که توسط ویلیام فاراند در 297 صفحه نوشته شده است.

.27

کلیسا و رازهای مقدس آن

در این مقاله 20 صفحه ­ای با راز بدن خداوند عیسی مسیح آشنا خواهید شد.

کد84

بروید و شاگردان بسازید

( کتاب سوم) 104 صفحه

کتابتِ برنامه­ای رادیویی است برای آموزش شگردهای عملی شاگردسازی. این کتاب در چهار جلد فراهم شده است.

کد90

نقد تفکر و اندیشه مدرن

از دیدگاه مسیحیت

هنوز گمان می­ کنی که اندیشه و تفکر فلسفی انسانی می ­تواند تو را از بند اسارت و چرایی هستی و وجودت رها کند؟ مقاله 16 صفحه­ ای حاضر نگاهی به این خرد و دانایی و پیامد آن در زندگی همان متفکران دارد.

کد83

بروید و شاگردان بسازید

( کتاب دوم) 105 صفحه

کتابتِ برنامه­ای رادیویی است برای آموزش شگردهای عملی شاگردسازی. این کتاب در چهار جلد فراهم شده است.

کد85

بروید و شاگردان بسازید

( کتاب چهارم) 132 صفحه

کتابتِ برنامه­ای رادیویی است برای آموزش شگردهای عملی شاگردسازی. این کتاب در چهار جلد فراهم شده است.

220.

ابعاد کلیسایی آیین نیایش

سریانی شرقی

نویسنده: لونا پان آرانگاسری

ریشه این همه سوء تفاهم در کلیسا کجاست؟ چرا بسیاری بر علیه این مفهوم عمیق، این بدن خداوند برخاسته ­اند؟ آیا انگشت اتهام را به سوی دنیا بگیریم؟ یا واقعیت امر در جای دیگری ست؟ لونا پان آرانگاسری در 71 صفحه واقعیت این پرسش را در خود کلیسا روشن می ­کند.

222.

افسردگی

نویسنده: نورمن رایت

کلمه ی زننده ­ای که صدایش را بسیار شنیده ­اید و چهره­ اش را دیده ­اید. به کلمه خدا ایمان آورده ­اید ولی سایه ی آن کلمه ی زننده دست از سرتان

برنمی دارد. آقای نورمن رایت در 26 صفحه با کلام خدا شما را می­ رهاند.

224.

عجیب

این صفت را بارها و بارها به وقایع و اشخاص خاصی داده ­ایم اما به راستی چه شخصی مستحق چنین صفتی است؟ عجیب نیست که پیش از تولد مسیح در کتاب اشعیا از به دنیا آمدن شخصی سخن به میان می­ آید که نامش عجیب است؟ در 16 صفحه بیشتر با این شخص آشنا خواهید شد.

226.

اعمال رسولان چه می­ گویند

به نام خداوند زنده عیسی مسیح، در وجود شاگردان شور و وجدی به پا می­ شود تا با جدیت دنیا را زیر پا بگذارند و با محبت دگرگونش کنند. در 216 صفحه با جدِ و جهد رسولانی روبرو می ­شویم که شنیدن خبر خوش را مدیون آنهاییم.

228.

نیاز شما به آمرزش

چرا بشر نیاز به آمرزش دارد؟ مگر بشر چه چیز کم دارد؟ کتاب مقدس در مورد آمرزش چه می ­فرماید؟ در 27 صفحه پاسخ پرسش­ هایتان را خواهید گرفت.

230.

انجامش بده، حتی با ترس

نویسنده: جویس مایر

جویس مایر برای همه ایمانداران نام آشنایی­ ست، واعظی صمیمی در عیسی مسیح. در 14صفحه و با لحنی خودمانی و همیشگی شما را از بند ترس هایتان آزاد می ­کند.

232.

اشعیای نبی

نویسنده: آسورماندی

اشعیا در چه عصری می ­زیست؟ وقایع مهم آن روزگاران چه بود؟ آقای آسورماندی در پرسش و پاسخ­ هایی 22 صفحه­ ای توضیح مفصلی

می­ دهند.

234.

آشنایی با ایمان کلیسا

( سری اول)

در این کتاب با ده نگرش به ایمان کلیسا روبرو می ­شوید که برای کسانی که طالب شناخت بیشتری از مسیحیت هستند نگاشته شده است. در 42 صفحه فارغ از تفاوت­های گرایش­ های مسیحی با دیدگاهی روبرو می ­شوید که عقیده مشترک تمام مسیحیان است.

236.

اسناد و مباحثی در باره

تاریخ کلیسای شرقی

(جلد اول186 صفحه)

مجموعه مقالاتی از مورخین مسیحی که در این کتاب گردآوری شده است. با گفتگوها و جزییات تاریخی دقیقی روبرو می­شوید که ارزش خواندن دارند تا بدانید در تاریخ کلیسای شرق چه گذشته است.

238.

اسناد و مباحثی در باره

تاریخ کلیسای شرقی

( جلد سوم 142 صفحه)

مجموعه مقالاتی از مورخین مسیحی که در این کتاب گردآوری شده است. با گفتگوها و جزییات تاریخی دقیقی روبرو می­شوید که ارزش خواندن دارند تا بدانید در تاریخ کلیسای شرق چه گذشته است.

کد91

روزه مسیحی

در 21 صفحه با استناد به کتاب مقدس، با واقعیت و حقیقت و روش درست روزه ی مسیحی آشنا خواهید شد و تصورات اشتباه روزه  مذهبی را کنار خواهید زد.

221.

آب زنده،

نشانه­ ای از روح ­القدس

تاثیر این روح تسلی­ بخش را چگونه می شود در زندگی روزانه خود تجربه کرد؟ در 25 صفحه با این روح جوشان و ثمربخش بیشتر آشنا خواهید شد.

223.

آغاز پادشاهی

نیازی به چهل سال سرگردانی روحانی نیست، حوصله به خرج بدهید و چند روزه وارد این سفر مطالعاتی شوید. تفسیری دقیق از کتابهای یوشع، داوران، سموئیل و پادشاهان در 180 صفحه.

225.

زندگی در مسیح

نویسنده: پارلز پرایس

تهاجم به صندوقچه گمشده! اگر با چنین نامی بر کتابی مواجه می­ شدید گمان می­ کردید که رمانی است ماجراجویانه و آن را با لذت مطالعه

می کردید. این نامی بود که چارلز پرایس

می ­خواست بر روی کتاب خود بگذارد. در 100 صفحه، نه با تفسیری آکادمیک که با تجربه­ ای عمیق روبرو خواهید شد که حول محور عیسی مسیح و زندگی ­اش می چرخد.

227.

آموزه­ هایی از کتاب خروج

نویسنده: ای. دنت

ای. دنت به زبانی ساده و زیبا از موضوع نجاتی صحبت می­کند که خمیرمایه کتاب خروج است. نویسنده مانند پدری مهربان در 327 صفحه درس­ های لازم را از کتاب خروج به ما می­ دهد تا عمق نجات در مسیح را دریابیم.

 229.

آناجیل کودکی

این نخست­ زاده از برادران بسیار- عیسی مسیح - چه کودکی­ ای داشت؟ چرا در اناجیل اشاره­ های مختصری به کودکی او شده است؟ دلیل این اختصار چه بوده است؟ این کتاب در27 صفحه در پی پاسخ دادن به این پرسش­ هاست.

231.

اشعیای دوم و شاگردانش

اشعیا باب 40 تا 55 چه دارد که این همه مورد توجه و علاقه مسیحیان است؟ آنهم دو قرن پیش از آمدن مسیح؟ چطور بیشترین آیاتی که در عهد جدید آمده از این باب هاست؟ 24 صفحه این کتاب را بخوانید تا به پاسخ در خور تعمقی برسید.

233.

آشنایی با کتاب مقدس

نویسنده: آرمان رشدی

مجموعه مقالات آقای آرمان رشدی در 18 صفحه جمع ­آوری شده تا آشنایی مختصری با کتاب مقدس پیدا کنید.

235.

آشنایی با ایمان کلیسا

(سری دوم)

در این کتاب با ده نگرشت دیگری از ایمان کلیسا روبرو می ­شوید که ابتدا برداشت­ های غلط دیگران را رد می­ کند و باور و اعتقاد راستین مسیحیان را با استناد به کتاب مقدس در 42 صفحه بازگو می ­کند.

237.

اسناد و مباحثی در باره

تاریخ کلیسای شرقی

(جلد دوم 157 صفحه)

 

مجموعه مقالاتی از مورخین مسیحی که در این کتاب گردآوری شده است. با گفتگوها و جزییات تاریخی دقیقی روبرو می­شوید که ارزش خواندن دارند تا بدانید در تاریخ کلیسای شرق چه گذشته است.

239.

عطای روح: دیروز و امروز

نویسنده: دکتر مهرداد فاتحی

آیا خدا امروز هم معجزه می­ کند؟ آیا او امروز هم به مردم قدرت شفا دادن می ­بخشد؟ آیا نبی­ها امروز هم وجود دارند؟ دکتر مهرداد فاتحی 38 صفحه پاسخ پرسش­ هایمان را می­ دهند.

240.

اولین متون مسیحی

در 172 صفحه هر آنچه می­خواهید در مورد رساله تسالونیکیان و قرنتیان بدانید خواهید یافت. تفسیری تاریخی و ایمانی بر گفتار پولس رسول.

242.

آوازهای عاشقانه

نویسنده: بلز آرمینژون

«ای محبوبه من، تو چقدر زیبا هستی. چشمان تو همانند چشمهای کبوتر است.»

می­ خواهید بدانید این محبوبه و این محبوب کیست؟ نه تفسیری کلاسیک و دانشگاهی که تفسیری عاشقانه از غزل غزلها خواهید خواند که آقای بلز آرمینژون در 251 صفحه، عاشقانه تفسیر کرده ­اند.

241.

عطای تشخیص

« شما نمی­ دانید از کدام روح هستید.»

این سخن خداوند در لوقا9 -  54-56 را به خاطر دارید؟ در دعاهامان گاهی صداهایی

می ­شنویم، آیا صدای روح ­القدس است یا صدای دیگری ­ست؟ نکته و بحثی ­ست به باریکی مو و نیاز به تشخیص در پیچش مو دارد. در 78 صفحه نگرش پیچش مو را می­ آموزید.

 ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

  • Facebook
  • Instagram
  • telegram
  • YouTube
  • website
  • telegram
  • Facebook
  • Instagram

:نوید رهایی در شبکه های اجتماعی

:دوستی با خدا در شبکه های اجتماعی

:شماره تماس

:آدرس

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلیسای نوید رهایی میباشد