۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

170.

ایوب

اگر ایوب را فقط با صبرش می­شناختید کافی نیست. در 27 صفحه با ابعاد دیگر شخصیت ایوب آشنا خواهید شد.

169.

آیین­ های نیایش کلیسای شرق

نویسنده: ایرنه- هانری دالمه

می­ خواهید جایگاه درست آیین­های نیایش شرق در کلیساها را ریشه­ یابی کنید؟ ایرنه- هانری دالمه در 82 صفحه این محبت را کرده ­اند و جایگاه درست این آیین­ ها را جلوی روی ما گذاشته ­اند.

172.

از عهد جدید چه می ­دانیم؟

(جلد اول)

نویسنده:ریموند ای براون

با کتابی دقیق در تاریخ ­ها و تفسیرها مواجه شده ­اید که در سطح عالی تدون شده است. ریموند ای براون در 207 صفحه با نگاهی ریز بین دانسته ­های ما را نسبت به عهد جدید افزایش می ­دهد.

174.

بهار آیین نیایش

نویسنده: لوسین دئیس

مهمترین شواهد حاکی از آیین نیایش مسیحی از آغاز تا قرن چهارم پنجم را لوسین دئیس در 306 صفحه به ما معرفی می­ کند.

176.

The balance truth

(جلد اول)

نویسنده: دکتر فندر

الهاماتی به ما شده است و نمی ­دانیم چگونه ارزیابی کنیم؟ نوشته دکتر فندر در 73 صفحه به ما می­ گوید که چگونه می­ شود الهامات خود را  در آینه کتاب مقدس شناخت.

178.

برگ­های زرین کتاب مقدس

(جلد اول)

نویسنده: پیر گرلو

می­ خواهید راز شخص عیسی مسیح را در عهد عتیق کشف کنید؟ پیر گرلو در 310 صفحه عموآس دیگری هموار می­ کند تا برگ­ زنان به انجیل برسیم و با مسیح هم سفره شویم.

179.

بشر وضع وخیم او و

راه رستگاری ­اش

نویسنده: آرمان رشدی

چه اتفاقی افتاده؟ انسان حتی با توبه و پشیمانی باز زنده نمی­شود و کتاب مقدس می­ گوید که همچنان مرده است؟ آرمان رشدی در این مجموعه مقالات 28 صفحه ­ای مسیح را بر سر این مرده فرا می­ خواند.

171.

از سرگردانی تا رستگاری

نویسنده: کیدی آلن

راه رستگاری کجاست؟ شریعت؟ اعمال خوب؟ نجاست در درون مانده و بسیاری بیرون پیاله را دستمال می­ کشند و هم­چنان سرگردانند. کیدی آلن در 148 صفحه شستشوی درون را در مسیح عیسی آموزش می ­دهد.

173.

از عهد جدید چه می دانیم؟

(جلد دوم)

نویسنده: ریموند ای براون

با کتابی دقیق در تاریخ ها و تفسیرها مواجه شده اید که در سطح عالی تدون شده است. ریموند ای براون در 208 صفحه با نگاهی ریز بین دانسته های ما را نسبت به عهد جدید افزایش می دهد.

175.

بخشیدن

ببخشید! کلمه­ ای ساده که هر روزه از زبان این و آن می­ شنویم اما شده که به عمق این کلمه اندیشیده باشید؟ از دید خداوند انجیل به اعماق این کلمه وارد شوید و شیرینی این اعماق را در 26 صفحه بخوانید و ببخشید و بچشید.

177.

The balance truth

(جلد دوم)

نویسنده: دکتر فندر

الهاماتی به ما شده است و نمی ­دانیم چگونه ارزیابی کنیم؟ نوشته دکتر فندر در 120 صفحه به ما می­ گوید که چگونه می­ شود الهامات خود را  در آینه کتاب مقدس شناخت.

178.

از دور او را دیدند

مقدمه 117 صفحه­ ای بر کتاب برگ­های زرین کتاب مقدس. برای دریافت ابعاد شخصیت مسیح تشویق ­مان می­ کند که عهد عتیق را عمیق بخوانیم.

181.

امین باشید

نویسنده: وارن دبلیو. ویرزبی

«امین باشید! برای نومید شدن همیشه خیلی زود است.» چرا پولس این هشدار را می­ دهد؟ مگر چه ارتباطی بین خدمت و امین بودن هست؟ آقای وارن دبلیو. ویرزبی در 104 صفحه طریق امین بودن را می ­آموزد.

180.

هوشیار باشد

نویسنده: وارن دبلیو. ویرزبی

با زبان­ بازان بسیاری روبرو می­ شوید و شیفته شیوایی کلام­ شان می شوید، به خصوص وقتی از خدا دم می ­زنند.  آقای وارن دبلیو. ویرزبی در 91 صفحه این اشخاص دغل ­باز و تعالیم ­شان را رسوا می ­کند.

183.

کامل باشید 

نویسنده: وارن دبلیو. ویرزبی

بارها خواسته ­ایم همان باشیم که خدا می­ خواهد و به رکود ایمانی رسیدیم. چاره چیست؟ چطور

می ­شود در خداوند کامل شویم؟ آقای وارن دبلیو. ویرزبی در 86 صفحه ما را به اعماق نامه کولسیان می ­برد تا راه کامل شدن را هموار کند.

182.

امیدوار باشید

نویسنده: وارن دبلیو. ویرزبی

چگونه می­ شود بدترین شرایط را تبدیل به بهترین فرصت­ ها کرد؟ در آن شرایط دشوار مگر می ­شود؟ باز هم آقای وارن دبلیو. ویرزبی به یاری ما می ­آید تا در76 صفحه راهش را نشان­ مان دهد.

185.

واقعی باشید

نویسنده: وارن دبلیو. ویرزبی

رو به آینه نشسته­ اید و رو به خودتان داد

می ­زنید که چه نقابی به روی­ تان چسبیده؟ آرام رو به آینه ی این کتاب بنشینید و 101 صفحه آقای وارن دبلیو. ویرزبی را ورق بزنید و در آخر به خود نگاه کنید.

184.

شاد باشید

نویسنده: وارن دبلیو. ویرزبی

پیوسته شاد باشد! چه سری در این کلام پولس هست که در اعماق ناگرفته ی زندان رومی از عمقی می­ گوید که بوی خوش مسیح را می ­دهد؟ این بوی خوش، 71 صفحه کتابِ آقای وارن دبلیو. ویرزبی را معطر کرده است.

187.

بیش از یک نجار

نویسنده: جاش مک داول

عیسی مسیح را از تاریخ بشری حذف کنید، چه روی خواهد داد؟ رنگ و روی تاریخ بشر چه رنگی می­ شود؟ تاثیر عمیق و شگفت­ انگیز این شخصیت را در 55 صفحه به ­قلم جاش مک­ داول بخوانید.

186.

سرگذشت بتی باکستر

معجزه ی شگفت ­انگیزی که در زندگی بتی اتفاق افتاده را در 22 صفحه از زبان خودش بشنوید.

189.

چنگ روح­ القدس

نویسنده: مار اپرم سریانی

مار اپرم سریانی، جسم و جان و استعداد و طبع شاعری خود را چنگ روح ­القدس کرده و هیجده شعر سروده که در این کتاب 60 صفحه ­ای به آن گوش می­ دهیم.

188.

بنیادگرایی در کتاب مقدس

این ترکیب اغلب با هول­ و هراس همراه بوده و ما را به یاد خشونت­ های مذهبی می­ اندازد. آیا مسیحیت نیز در دل خود چنین تفکری را

می ­پروراند؟ یا مقابل آن قد علم می­ کند؟ پاسخ را در 22 صفحه دریافت کنید.

191.

چگونه می ­توان خدا را یافت؟

نویسنده: بیلی گراهام

خدا کجاست؟ آیا می­شود به عمق­ های خدا دست یافت؟ بیلی گراهام در 32 صفحه  شما را در این جستجوی بنیادی و حیاتی یاری خواهد کرد.

190.

چه کسی باد را ساکن خواهد کرد؟

نویسندگان: ویولن اوفار، اتین گارین

در روز پنطیکاست چه شد؟ بارش روح­القدس چگونه روی داد؟ ویولن اوفار، اتین گارین در 132 صفحه جزییات عمیقی را با شما درمیان خواهند گذاشت.

193.

چگونه عهد جدید را بخوانیم؟

نویسنده: اتین شارپانتیه

اتین شارپانتیه باز به یاری شما آمده تا اسباب سفری دیگر را به عهد جدید در اختیارتان قرار دهد. 239 صفحه را با دقت بخوانید.

195.

چگونگی ولادت مسیح

زمان به­ نام اوست و تمام وقایع جهان به پیش و بعد از ولادت او تقسیم شده است. ولادت او چگونه بود؟ چگونگی پا گذاشتن خدا به تاریخ جهان را در 47 صفحه بخوانید.

192.

چگونه عهد عتیق را بخوانیم؟

نویسنده: اتین شارپانتیه

بارها قصد سفر به اعماق عهد عتیق را داشتید و در میان راه سرگردان شده­ اید؟ اتین شارپانتیه اسباب سفری چالش­ برانگیز را فراهم کرده تا در 121صفحه با دلیری پیش برویم.

194.

چگونه بر شرارت غلبه کنیم؟

نویسنده: جی آدامز

نبرد مسیحیان با جسم و خون نیست، بلکه با نیروهای تاریکی­ ست. جی آدامز سلاح روحانی لازم را در 80 صفحه فراهم کرده تا به دست بگیرید و به جنگ نیروهای تاریکی بروید.

197.

مسیح مشاور نیک

نویسنده: تَت استیوآرت

در هر حالی و وضع سنگین و نگران ­کننده ­ای که هستید، یوغ سبک مسیح را به گردن بگیرید. کشیش تَت استیوآرت در 40 صفحه راهنمایی

می ­شود برای آزادی از افسردگی و خشم و نگرانی و هر زنجیر اسارت دیگری که به گردن دارید.

196.

چشم درخشان

نویسنده: سباستین بروک

مارا پرم را چقدر می­ شناسید؟ او به زبان سریانی می ­نوشت و مهجور ماند. سباستین بروک نام او را در کنار قدیسین مسیحی می­آورد و این شاعر شیدای مسیح را در 97 صفحه به ما معرفی می ­کند.

199.

دلایل تضعیف کلیسای شرق

مسیح و کلیسایش در شرق پا گرفت ولی چه شد که رو به غرب رفت و شرق از این راه حیات قالب تهی کرد؟ 58 صفحه این کتاب علل مرگ تدریجی این امر را بررسی می­ کند.

201.

در طلب گناهکاران

نویسنده: برنار برو

برنار برو تجویزی 80 صفحه­ ای دارد، برای آنانی که بیمارند و نیاز به طبیب دارند، نه آنانی که فکر می­ کنند در سلامت کامل به سر

می­ برند.

198.

دادگاه

گاهی اشخاصی آمده و چکش بر باورهایتان کوبیده ­اند و شما مانده ­اید و صدای حکمی

بی­ رحم که در دل ­تان تکرار می­ شود. در پی پاسخ، کتاب مقدس را زیر و رو کرده­ اید و دفاعی نیافته ­اید؟ این کتاب 229 صفحه ­ای دفاعیه ­ای است قرص و محکم در حقانیت باور مسیحی.

200.

در انتظار ایام نوین

کتابی 130 صفحه­ ای با تفسیری آکادمیک از کتابهای زکریا، اشعیا، یوییل، ملاکی، تواریخ ایام، باروخ، بن سیراخ.

203.

در سایه صلیب

نویسنده: گِلن اِم. پِنِر

شما را همچون بره­ هایی به میان گرگها

می ­فرستم. نگاهی موشکافانه بر زخمهایی که گرگها بر رسولان و خادمان زدند و ریشه­ یابی تاریخی آن در عهد قدیم و جدید. گِلن اِم. پِنِر در 370 صفحه رنج و درد و زخم و جفاها را به زیبایی به تصویر کشیده است.

205.

دعوت به ازدواج یا رهبانیت

نویسنده: پل اودکیموف

آیا میان این دو مفهوم تضاد آشکاری وجود دارد؟ برگزیده ی 17 صفحه­ ای از کتاب راز محبت پل اودکیموف را اینجا بخوانید تا آشتی این تضادها را ببینید.

207.

تشخیص دعوت الهی برای خدمت

نویسنده: تَت استیوآرت

مشتاق خدمت هستید و نشانه ­هایی نه در خواب نه در بیداری نمی­ بینید؟ تَت استیوآرت در 56 صفحه به شما کمک کنید که نحوهء دعوت الهی را تشخیص بدهید و به راه خطا نروید.

209.

دعا و زندگی روحانی

نویسنده: سباستین بروک

می­ خواهید بدانید در کلیساهای شرق سبک دعا کردن و زندگیروحانی­ شان چگونه بود؟ سباستین بروک به طور مفصل در 228 صفحه ما را به شرق می­ برد تا نوع دیگری از دعا و زندگی روحانی را بشناسیم.

211.

دعای سپاسگزاری بر سر سفره

کتابچه ­ای 24 صفحه­ ای برای آشنایی بیشتر با دعاهایی که باید پیش از غذا خوردن بخوانیم.

213.

عید میلاد ابتدای نجات ما

به راستی عیسی کیست؟ راز پسر انسان چیست؟ چگونه پا به این جهان گذاشت؟ برای یافتن پاسخ در 55 صفحه سفری به دو عهد قدیم و جدید خواهید داشت با تصاویری زیبا.

215.

عید ظهور عیسی مسیح

نویسنده: مار اپرم

در 17 صفحه با چگونگی این عید آشنا خواهید شد و سرودی بسیار زیبا خواهید خواند از مار اپرم که در باب این عید سروده است.

202.

در طلب روح ­القدس

دعایی پربار و10 صفحه ­ای برای دریافت روح تسلی­ بخش که خداوند عیسی مسیح وعده داده بود.

204.

داستان یک زندگی

نویسنده: گی گوشه

نامش را بسیار شنیده­ ایم و بسیار دوست

می­ داریم و از زندگی­ اش بسیار کم می ­دانیم. ترز مارتن. شخصیتی که زندگی بی­ مانندش در 212 صفحه به قلم گی گوشه نوشته شده است.

206.

رازهای ملکوت

نویسنده: فرشته دیباج

مهدی دیباج شهید راه و راستی را می­شناسید. فرشته دیباج در 62 صفحه، زندگی­ نامه، متن دفاعیه و پیامهای روحانی مهدی دیباج را

جمع ­آوری کرده است.

208.

طلاق

چه باید کرد تا دو تنی که یک تن شده ­اند، به دو جسم مجزا بازگشت نکنند؟ جان موری در 84 صفحه به ما می ­گوید راز یک تن شدن را چگونه می ­شود حفظ کرد.

210.

دعای برخاسته از دل

نویسنده: آنتونی بلوم

دعا چیست و نوایمانان چگونه می­توانند دعایی عمیق داشته باشند؟ آنتونی بلوم در84 صفحه ما را به اعماق این رابطه صمیمی با خداوند

می ­برد.

212.

نگاهی به تحولات زندگی

از دیدگاه کتاب مقدس

(در سه بخش)

«خوشا به حال مسکینان در روح» چه سری در این جمله عیسی مسیح هست؟ آیا دارد فقر و نداری را بر سر کوه موعظه می­ کند؟ به پای 151 صفحه بنشینیم و دریابیم عمق ­های دیگر کلام خداوند را.

214.

عید صلیب پرجلال

در 4 صفحه با این عید بیشتر آشنا شوید.

217.

انجیل برنابا

آیا همچنان مانده­ اید که دُم خروس را بگیرید یا انجیل برنابا را باور کنید؟ پیش از آنکه سه باره و هزار باره مسیح را انکار کنید10 صفحه ی این مقاله را خوب بخوانید، آن وقت بانگ خروس را خواهید شنید و قید دیدن دُم ­اش را خواهید زد.

216.

اعجاب فیض

نویسنده: فلیپ یانسی

کتابی که هر ورقش با روح من صحبت کرده. بهترین کتابی که در تمام عمرم خوانده ام و ... اینها تنها جزئی از گفته­ های خوانندگان این کتاب شگفت­ انگیز است. فلیپ یانسی اما با فروتنی تمام، 386 صفحه این کتاب را با فیض مسیح نوشته است.

 ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

  • Facebook
  • Instagram
  • telegram
  • YouTube
  • website
  • telegram
  • Facebook
  • Instagram

:نوید رهایی در شبکه های اجتماعی

:دوستی با خدا در شبکه های اجتماعی

:شماره تماس

:آدرس

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلیسای نوید رهایی میباشد