top of page

 

«فال گیران و گرفتن فال رايگان با كارت‌های تاروت»

 

   زمانی كه شما كارت های مجانی تاروت و یا نوشته های رایگان واسطه های روح را دریافت می كنید، آنها در واقع چه كاری انجام می دهند؟

شبكه واسطه های روح؟ شما تبلیغات این شبكه ها را در تلویزیون دیده اید.

   گمان می رود كه این افراد دارای بصیرت و چشم باطن هستند و این توانایی به آنان اجازه می دهد تا آنچه كه هیچ كس قادر به دانستن آن نیست را بدانند. زمانی كه یك واسطه روح تعبیر و تفسیر خود را ارائه می دهد، شخص تماس گیرنده واقعاً شگفت زده می شود.

   در حال حاضر، فرمانداری شهر نیویورك راهكار جدیدی برای اشتغال در امر آسایش و سعادت مردم بنیاد نهاده؛ بدین صورت كه افراد را به عنوان واسطه های روح تلفنی به كار گماشته است.

   به گزارش روزنامه «آسوشیتد پرس»، مورخ ۲۹ ژانویه سال۲۰۰۰: «شبكه واسطه های روح، تعداد ۱۵ نفر از اشخاص خیر را استخدام نموده و به آنها تعلیم داده است تا بتوانند كارت های تاروت را تعبیر كرده و آینده را ببینند.»

   پرسشی كه در اینجا مطرح است و كسی باید جوابگوی آن باشد این است كه: «این اشخاص تا چه حد دارای توانایی روحی و ذهنی هستند؟»

   تعبیر كارت های تاروت و واسطه های روح رایگان: پشت پرده

   كارمند سابق شبكه هات لاین، به نام دبی ناتان، تصاویر جالبی را از پشت پرده این تشكیلات برای ما بازگو می كند. گزارش او به عنوان كارمند داخلی در ماه دسامبر سال ۱۹۹۹ در «ریدرز دایجست» به چاپ رسید.

   در این گزارش دبی چگونگی پاسخگویی به تماس های تلفنی را با جزئیات كامل توضیح می دهد. او بلافاصله نام و تاریخ تولد شخص تماس گیرنده را جویا می شده . . . نه به خاطر اینكه علامت زودیاك او را تعیین كند، بلكه به این دلیل كه ببیند آیا شخص حداقل ۱۸ سال سن لازم را دارد یا خیر. اگر شخص واجد شرایط بود، دبی به كار خود اینگونه ادامه می داد:

   «من تعبیركننده كارت های تاروت هستم. ابتدا یك تعبیر كلی برای شما انجام خواهم داد و در این حین شما به سوالات به خصوصی كه مایلید پاسخ آنها را در انتها از من بپرسید، فكر كنید.

   من در حال بر زدن كارت ها هستم؛ هر وقت احساس كردی كه مناسب است به من بگو تا توقف كنم. مطابق معمول با كارت ها صداهایی تولید می كردم كه شبیه به بر زدن بود بدون اینكه به خودم زحمت بدهم كه كارت ها را واقعاً بر بزنم چه برسد به اینكه كارت ها را بچینم.»

   سپس دبی به شخص تماس گیرنده می گفت: «من احساس می كنم كه در بین روابط فیزیكی و وجوح دیگر ارتباطات شما یك ناهماهنگی و عدم تعادل وجود دارد.»

   تعبیر كارت های تاروت و واسطه های روح رایگان: چرا مردم باور می كنند

   چرا مردم این تعابیر را باور می كنند؟ به گفته دبی: «اغلب مردم به این دلیل از قدرت «بصیرت و چشم باطن» شما متحیر و مبهوت می شوند كه بی اندازه خودپرست و خودشیفته هستند. آنها به قدری شیفته خود هستند كه نمی توانند حتی تصورش را هم بكنند كه تا چه اندازه دارای نقاط مشترك با بقیه افراد جامعه هستند.»

   چرا مردم تا این اندازه جذب واسطه های روح و یا كف بین ها می شوند؟ زیرا موقعیت هایی در زندگی تمامی ما انسانها پیش می آید كه نیاز به كمك مبرم داریم تا بدانیم چكار باید بكنیم. ما به بینش و مشورت نیاز داریم. ما دوست نداریم دچار اشتباه شویم، بنابراین به دنبال كسی می گردیم كه دارای یك توانایی مرموز باشد و به ما بگوید كه باید كدام تصمیم را بگیریم. اما متاسفانه ممكن است قابلیت واسطه های روح تنها در كسب درآمد باشد.

   مطابق با این گزارش، دبی گفته است كه این گونه به او آموزش داده شده بود كه حدالامكان تماس گیرنده را روی خط نگاه دارد. یك مكالمه ۵۵ دقیقه ای ۲۱۱ دلار برای تماس گیرنده هزینه در بر دارد . . . و در كمترین زمان بر روی صورتحساب تلفن او ظاهر می شود.

   بنابراین آیا پاسخگویان خیر شهر نیویورك بالاخره خواهند توانست درآمد سرشاری را نصیب خود كنند؟ شك دارم. دبی گفته است كه شبكه واسطه روح به ازای هر دقیقه ۳ دلار و ۹۹ سنت سود عایدش می شد، در حالی كه او تنها ۲۵ سنت دریافت می كرد.

   به نظر می آید كه این موضوع بیشتر به یك معامله تجاری شباهت دارد تا یك «كمك روحی». صرف اینكه مردم را می توان آموزش داد تا به واسطه های روح تلفنی مبدل شوند، باعث برانگیخته شدن این سوالات بدیهی می گردد كه واقعاً این كار چه ارزش و حاصلی برای تماس گیرنده دارد. در عین حال توانایی های ذهنی به قدری مركز و كانون تجارت واقع شده است، و تبلیغات به حدی متقاعد كننده اند كه بیشتر افراد باور می كنند.

   تعبیر كارت های تاروت، واسطه های روح رایگان: در صدر همه این ها

   آیا مشاوره روحانی قابل اعتمادی وجود دارد؟ بایستی چیزی برتر از خودمان وجود داشته باشد تا قادر باشد ما را هدایت و راهنمایی نماید.

چنین كسی وجود دارد.

   چه طور است از كسی كه جهان هستی را آفریده، كسی كه حكمت او نامحدود است و همیشه حق با اوست سوال كنیم؟ تقریباً قسمت اعظم اندرزهای خداوند در كتاب مقدس نوشته شده است. آیا در ارتباط با موضوعات مختلف موجود در زندگی خود گیج و سردرگم هستید؟ از خداوند بخواهید به شما نشان دهد كه چه كار باید بكنید.

   خداوند می فرماید:

«خداوند می‌فرماید: «من راهی را که باید بروی به تو خواهم آموخت و تو را هدایت خواهم کرد.»

(مزمور ۳۲ : ۸)

«آیا مایل هستید چنین رابطه ای با خداوند داشته باشید؟ لطفاً شخصاً خدا را شناختن را مطالعه كنید؟ هیچ هزینه ای ندارد.»

 

نوید رهایی

bottom of page