آقای استنلی در 102 صفحه از تجربه ­های شخصی خود که مبتنی بر کتاب مقدس است، مفهوم و تجربه امنیت ابدی را تشریح می­ کند. وی تجربه امنیت ابدی را فراتر از مباحث الهیاتی می ­داند و در طول کتاب خواننده را مخاطب قرار می­ دهد و با لحنی دلنشین سوالات مخالفان این آموزه را پاسخ می­ دهد.

آموزه ی امنیت ابدی

نویسنده: چارلز استنلی

در عشق شکست خورده اید و خداوند را مقصر اصلی می دانید؟ آقای جرج وود 4 صفحه این موضوع را برای شما باز می کند.

هنگامی که می گوید" نه" 

نویسنده: جرج وود

در این مقاله بر پایه ی شواهد تاریخی به ارتباط آیین شب یلدا و کریسمس پرداخته می ­شود.

کریسمس پدیده ­ای غربی یا ایرانی

کد 126 - 

آقای مالکو استیر در 5 صفحه، پنج دلیل برای پاسخ دادن به این پرسش می­ آورد.

 چرا مسیح انسان شد؟

نویسنده: مالکو استیر - کد 127

ایماندار هستی و برای ازدواج بارها و بارها دعا کرده­ ای؟ در این مقاله 13 صفحه به نکاتی دقیق اشاره شده که یک ایماندار قبل از ازدواج باید مد نظر داشته باشد.

بحثی پیرامون ازدواج

کد 130

کشیش سارو خاچیکی در 128صفحه، هم به بحث تاریخی عهد قدیم و عهد جدید می ­پردازد و هم به ما می­ گوید که چگونه این کتاب را مطالعه و تفسیر کنیم.

کتاب مقدس را بهتر بشناسیم

نویسنده: سارو خاچیکی - کد 133

کشیش ادوارد هوسپیان در 22 صفحه ازدواج موفق ایماندار را بر پایه محکم کتاب مقدس، 

بنا می ­کند.

رمز ازدواج موفق

نویسنده: ادوارد هوسپیان - کد 137

آقای آرمان رشدی در145صفحه جزییات دقیق تاریخی­ ای از ورود مسیحیت به ایران در دوره اشکانیان را برای ما بازگو می­ کند. از وقایع تلخ و شیرین تاریخی کلیساها می­ گوید و همچنین سرگذشت ترجمه­ های فارسی  کتاب مقدس.

سرگذشت مسیحیت در ایران زمین

نویسنده: آرمان رشدی - کد 138

آقای رابرت چارلز اسپرول، یکی از مشهورترین الهیدانان معاصر، در برنامه­ای رادیویی خود را با انواع و اقسام سوالاتی روبرو می­ کند که در مورد شخصیت خداوند از او پرسیده می­ شود. وی با حوصله و موشکافانه در 241 صفحه به تک تک آنها پاسخ می­ دهد.

و اینک سوالات نیکو 

نویسنده: رابرت چارلز اسپرول 

آقای آرمان رشدی مفهوم بنیادین تثلیث را توضیح مختصری می­ دهند.

مقاله تثلیث

نویسنده: آرمان رشدی - کد 13

آقای فریدون موخوف در مقاله ­ای 9 صفحه­ ای به ما می­ گوید چطور می­ شود معلمین حقیقی را از معلمین غیرحقیقی تشخیص داد.

پیام راستین پیام دروغین

نویسنده: فریدون موخوف - کد 145

آقای ادوارد هوسپیان در 4 صفحه چگونگی آشکارشدگی این راز را با استناد به کتاب مقدس برای ما روشن می ­کند.

مقاله راز تجسم خدا

نویسنده: ادوارد هوسپیان - کد 143

یوهان سباستین باخ، بزرگترین آهنگساز تمام دورانها، پیش از آنکه آهنگی بسازد دعا می­ کرد و از مسیح کمک می ­طلبید. آقای روبرت آسیریان در 3 صفحه جزییات شیرین دیگری را با ما درمیآن می­ گذارد.

موسیقی برای جلال خدا

نویسنده: رابرت آسیریان - کد 149

آقای رابرت آسیریان در 5 صفحه فلسفه پوچی را در دنیای امروز تشریح می­ کند و به ما می­ گوید که چگونه سلیمان حکیم در کتاب جامعه با این مفهوم آشنا بوده و چه راه حل نهایی را به بشر عرضه کرده است.

نبی عصر پوچی

نویسنده: رابرت آسیریان - کد 148

آقای روبرت آسیریان در این مقاله 3 صفحه­ ای به بحران روابط جنسی در کلیساها می ­پردازد و راه چاره را پیش روی ایمانداران قرار می ­دهد.

مسیحیت و روابط جنسی

نویسنده: رابرت آسیریان - کد 153

آقای روبرت آسیریان در 26 صفحه ابتدا از علم روانشناسی در دنیای امروز می­ گوید و سپس به ما نشان می ­دهد آنجا که روانشناسی درمی ­ماند کلام مقدس چگونه وارد میدان می­ شود و تمامی گره ­های روانی انسان را باز می­ کند.

مسیحیت و روانشناسی

نویسنده: رابرت آسیریان - کد 154

آقای کالکوم استیر در 5 صفحه، موشکافانه و فشرده به این پرسش پاسخی اساسی می­ دهد.

چرا مسیح؟ مگر ایمان به خدا کافی نیست؟

نویسنده: کالکوم استیر - کد 156

قای روبرت آسیریان در 15 صفحه به ما نشان می­ دهد که چگونه خداوند با توجه به شرایط فرهنگی و زبانی هر قوم خود را بر آن­ها مکاشفه کرده است. هم­چنین به تناقضاتی اشاره می­ کند که فرهنگ­های گوناگون دچار آن می­ شوند.

مسیحیت و فرهنگ

نویسنده: روبرت آسیریان - کد 243

آقای تیمور شاهینی نقدی 4 صفحه ­ای بر فیلمی می­ نویسد که به طور مبتذل و دروغی ولی سرگرم کننده، شخصیت عیسی مسیح را وارونه منعکس کرده بود.

کد داوینچی

نویسنده: تیمور شاهینی - کد 166

حسام مرتضوی در 37 صفحه شواهد و مدارکی را پیش روی ما می­ گذارد و منشاء ورود مسیحیت به ایران را بررسی می­ کند و سپس به برهه ­های تاریخی بعدی می ­پردازد.

تاریخ مسیحیت در ایران

نویسنده: حسام مرتضوی - کد 170

آقای افشین لطیف ­زاده در 3 صفحه­ ای برای ما روشن می­ کند که این فرمان طبق شرایط و مکانی تاریخی صادر شده و فرمان همه دوران­ها نیست.

حجاب و فرمان پولس

نویسنده: افشین لطیف زاده 

اگر به مسیح ایمان آورده اید و زمانی علم گرا بوده­ اید و هنوز در شک به سرمی ­برید دکتر پل راجرز در 5 صفحه این شک را از سر شما می اندازد.

رای دادگاه بر علیه تکامل

نویسنده: دکتر پل راجرز - کد 165

آقای منصور برجی در 21 صفحه تمام تصورات مذهبی ­ای که از روزه داشتیم را کنار می­ زند و ما را با حقیقت روزه ی واقعی در کتاب مقدس آشنا می­ کند.

روزه پسندیده خدا چیست؟

نویسنده: منصور برجی

آقای افشین لطیف­ زاده در هشت صفحه شکاف این دو مقوله را بررسی می­ کند سپس به دوران مدرن و پس از مدرن می­ پردازد که الهیدانان چگونه به این دو مقوله نگاه می­ کنند.

عقل یا ایمان

نویسنده: افشین لطیف زاده

دکتر مهرداد فاتحی در 7 صفحه برای ما روشن می­ کند که برخاستن مسیح از مردگان چه طول و عرض و عمقی در ایمان مسیحی دارد.

اگر مسیح برنخاست

نویسنده: دکتر مهرداد فاتحی

خانم مریم دانشور در 3 صفحه مختصر به ما می­ گوید که مغانی که ظهور مسیح را پیش­گویی و به چشم خود دیدند چه ارتباطی با ایرانیان داشتند.

آیا مغان طالع ­بین بودند؟

نویسنده: مریم دانشور

آقای لوئیس برکوف در 262 صفحه باورهای بنیادین مسیحیت را به صورت فشرده و مفید در اختیار ما قرار می­ دهد. در کتاب اشارات دقیقی به کتاب مقدس هست و هر مبحثی بر این پایه روشن می­ شود.

خلاصه اعتقادات مسیحیت

نویسنده: لوئیس برکوف

چه قوت و قدرتی در باور به قیام مسیح از مردگان وجود دارد؟ آقای روبرت آسیریان در 4 صفحه از این قوت و قدرت می­ گوید.

قوت قیام مسیح

نویسنده: روبرت آسیریان

مجموعه مقالاتی از آقای آرمان رشدی در این کتاب 21 صفحه­ای جمع آوری شده است و به صورت فشرده به بررسی تاریخی آیین­ های کلیساهای کاتولیک و پروتستان می ­پردازد.

آیین­ های کلیسایی

نویسنده: آرمان رشدی

مجموعه مقالاتی از آقای آرمان رشدی که در این کتاب 38 صفحه­ ای جمع ­آوری شده و ابتدا تمامی تعابیر غلط و منحط در مورد عیسی مسیح را با استناد به کتاب مقدس کنار می­ زند سپس شخصیت حقیقی و واقعی او را به زیبایی معرفی می­ کند.

شناخت عیسی مسیح

نویسنده: آرمان رشدی

مجموعه مقالاتی از آقای آرمان رشدی که در این کتاب 33 صفحه ­ای جمع ­آوری شده و به ریشه­های تاریخی فرقه ­ها و شاخه­ های مسیحیت و بنیانگذران­ شان می­ پردازد.

فرقه ­ها و شاخه ­های مسیحیت

نویسنده: آرمان رشدی

در 7 صفحه تجربیات عمیقی از افرادی که رازگاهان داشتند می خوانید و سپس به شما گفته می­ شود چگونه می­شود رابطه ­ای شیرین و عمیق در طول روز با خداوند داشته باشد.

چگونه اوقاتی پر معنا با خدا  داشته باشیم

کد 130

آقای آرمان رشدی در 16 صفحه بر پایه شواهد کتاب مقدسی از شخصیت روح القدس می­ گوید و کارهایی که در طول زمان در ایمانداران انجام داده و همچنان انجام می ­دهد.

روح­ القدس کیست و چه می­ کند؟

نویسنده: آرمان رشدی

آقای پل لیتل در 67 صفحه شیرین و شیوا تشریح می ­کند که ایمان منطبق با عقل و برهان چه نوع ایمانی می ­تواند باشد.

ایمانی منطبق با عقل و برهان

نویسنده: پل لیتل

آقای دهقانی در 61 صفحه به علل تاریخی این انحطاط می­ پردازد و جزییات بی­ شماری را با ما درمیان می­ گذارند.

علل انحطاط مسیحیت در مشرق 

نویسنده: دهقانی

داستانی شگفت ­انگیز از زندگی برادر یون که در 343 صفحه و به قلم شیوای پل هیتوی نوشته شده است. ماجراها و جفاهای گوناگونی که بر سر برادر یون رفته به داستانی عجیب و غریب می­ ماند که با عقل جور درنمی­ آید ولی وقتی پای ایمان مسیح وسط می ­آید تمامی این جزییات واقعی و باورکردنی می ­شوند.

مرد آسمانی

نویسنده: پل هیتوی

مجموعه مقالاتی از آقای آرمان رشدی که در این کتاب 28 صفحه ­ای جمع آوری شده و به مفهوم بنیادین تثلیث می­ پردازد و پسر خدا بودن عیسی را تشریح می­ کند. آقای رشدی با دقتی علمی از منابع گوناگون استفاده می ­کنند تا فهم این مفهوم را قابل فهم کنند.

 تثلیث و پسر خدا بودن عیسی

نویسنده: آرمان رشدی

آقای "روی هسیون" در 40 صفحه با صمیمیتی شگرف ما را با چگونگی بیداری روحانی آشنا می­ کند که این تجربه چطور فقط با ایمان به مسیح عیسی در زندگی هر شخصی میسر

راه صلیب

نویسنده: روی هسیون

آقای هرست در 247 صفحه با نظمی فوق­ العاده به هر ایمانداری می­ آموزد که چگونه می­ تواند صیاد جان­ها شود و با پری روح خداوند جان­های بسیاری را از دریای اسارت آزاد کند. کتابی که کسالت به بار نمی ­آورد و لذت خواندن آن مانند لذت ماهیگیری در تعطیلات آخر هفته است.

شما شاهدان من خواهید بود

نویسنده: هرست

مجموعه مقالاتی از آقای آرمان رشدی که در این کتاب 22 صفحه­ ای جمع­ آوری شده و با شواهد و دلالت­ های کتاب مقدسی ما را با این مفاهیم کلیدی بیشتر آشنا می­ کند.

تثلیث چیست؟ عیسی پسر خداست؟

نویسنده: آرمان رشدی

شاهکاری از برنان منینگ و کتابی برای شفای درون. این تیترهایی ست که در صفحه اول کتاب می­ خوانیم. اختیار با خودتان است اگر در پی شفای درون خود هستید، مترجم به شما می­ گوید: در روزهای تیره و تار زندگی ­ام این کتاب برای من نوری شد تابان و درخشان.

فرزند اَبا

نویسنده: برنان منینگ

دکتر بزرگمهر وزیری در 4 صفحه تردیدهای تاریخی در مورد کتاب دانیال را برطرف می­ کند و در پایان مقاله نقاشی زیبایی از خواب نبوکدنصر و تعبیر آن را به ما نشان می­ دهد.

پادشاهان ایرانی در کتاب دانیال

نویسنده: دکتر بزرگمهر وزیری

در 6 صفحه این اسم عجیب و غریب برای شما باز می ­شود و سرگذشت شگفت­ انگیزش را دریافت خواهید کرد.

واچ من نی

نویسنده: واچ من نی

آقای مایک اُپنهایمر در 32 صفحه بدعت­ های گنوسی را از مسیحیت اصلی سوا می­ کند و مسیحیت جعلی­ موجود در بعضی کانال­ های تلویزیونی را رسوا می ­کند.

بدعتی کهن

نویسنده: مایک اُپنهایمر

در 2 صفحه با تاریخچه این درخت زیبا آشنا

می ­شوید.

تاریخچه درخت کریسمس

.

در 20 صفحه فشرده و مختصر با چگونگی تولد دوباره در عیسی مسیح آشنا می ­شوید.

زندگی تازه

.

آیا این رفتارها از روح خدا صادر می­ شوند یا روحی دیگر در کار است؟ آقای مایک اُپنهایمر در 15 صفحه ما را با پدیده­ ای روبرو می ­کند که در بعضی کنفرانس­ ها دیده شده و آنقدرها هم پدیده نیستند چرا که ریشه در تاریخ دارد و بارها و بارها توسط افرادی تکرار شده است.

افتادن در روح

نویسنده: مایک اُپنهایمر

دکتر بزرگمهر وزیری در 3 صفحه، مثل­های مشابه در کتاب مقدس و شعرهای شاعران پارسی را پیدا کرده و با ما در میان گذاشته­ اند.

کتاب مقدس و مثل­های پارسی

نویسنده: دکتر بزرگمهر وزیری

کتابی دیگر از آقای دِرک پرینس که در 45 صفحه راز یک تن شدن دو تن را برملا می­ کند و به شیوایی و شیرینی از تجربیات شخصی و روحانی خود می ­گوید.

پیمان ازدواج

نویسنده: درک پرینس

آقای دِرک پرینسن در کتاب 54 صفحه ­ای خود ما را با ریشه­ های طردشدگی آشنا می­ کند و سپس راه رهایی از این حس را در شیرینی پذیرفته شدن در خانواده ی الهی تعلیم می ­دهند.

درمان خدا برای حس طردشدگی

نویسنده: درک پرینس

کشیش تت استیوارت در 25 صفحه برداشت­های اشتباه ایمانداران را نسبت به اراده خداوند را به ما گوشزد می­ کند و شاخصه­ های شناخت واقعی را بر مبنای کتاب مقدس یکی یکی عنوان می­ کند.

تشخیص اراده خدا

نویسنده: کشیش تت استیوارت

در 47 صفحه با تاریخی از جدل­ ها و مجادله­ های آغازین در مفاهیم مسیحی روبرو خواهید شد که در جای خود دلنشین و خواندنی است.

سیر اندیشه در دنیای الهیات مسیحی

.

« هر فرد مسیحی الهیاتی دارد.» چگونه با چنین جمله­ ای کنار می­ آیید؟ مگر ممکن است؟ آقای اسپرول در مقدمه کتاب این را گفته است و در 154 صفحه و با زبانی ساده اما عمیق این را به ما آموزش می­ دهد.

حقایق اساسی ایمان مسیحی

نویسنده: چارلز اسپرول

آقای امیرحسین آریان­ پور در 13 صفحه از ریشه­ های تاریخی موسیقی در میان اقوام و ملل گوناگون می­ گوید.

منشاءِ موسیقی

نویسنده: امیرحسین آریان پور

آقای سهیل فاضل همدانی در 88 صفحه به تحری یا به عبارتی جستجوی حقیقت دو فرقه پرداخته و با استناد به کتب همین فرقه­ ها تناقضات و انحرافات آنها را آشکار کرده است.

تحری حقیقت

نویسنده: سهیل فاضل همدانی

بارها و بارها دعا و پرستش کرده­ اید و سپس به امور روزانه خود پرداخته ­اید و دیده ­اید

زندگی ­تان لنگ می­ زند؟ موریس ویلیامز در 224 صفحه به شما می­ گوید که چگونه می­ شود سرتاسر زندگی روزانه ­تان را دعا و پرستش فرا بگیرد.

دعا و پرستش

نویسنده: موریس ویلیامز

کلمه ی زننده ­ای که صدایش را بسیار شنیده ­اید و چهره­ اش را دیده ­اید. به کلمه خدا ایمان آورده ­اید ولی سایه ی آن کلمه ی زننده دست از سرتان

برنمی دارد. آقای نورمن رایت در 26 صفحه با کلام خدا شما را می­ رهاند.

در جستجوی اهمیت و بزرگی

نویسنده: تت استیوارت

برای به بار آوردن میوه ­های روح­ القدس چه آموزشی دارید؟ آقای سیلوا در 296 صفحه به ما می ­آموزد چگونه می ­شود روح خود را به تاک حقیقی وصل کنیم و زندگی­ مان را به باغبان ازلی بسپاریم تا شاخه ی حیاتمان میوه­ هایی نیکو و شیرین به بار بیآورد.

حیات وافر

نویسنده: آنتونیا سیلوا

برای درک عمق نجاتی که دریافت کرده ­اید و محافظت از این نجات عظیم چه کرده­ اید؟ 311 صفحه عشق و اشتیاق آقای دانکن را مطالعه کنید.

حیات در مسیح

نویسنده: دیوید. د.دانکن

آیا می­دانید که کلیسا سهم فعالی در انجام نقشه ی رهایی بخش خدا برای جهان دارد؟ جسی میراندا در 275 صفحه این ماموریت عظیم را تشریح می­ کند. اصطلاحات گاه فنی این کتاب شما را نترساند، به یاری روح ­القدس کتاب را مطالعه کنید.

کلیسای مسیح

نویسنده: جسی میراندا

ارنست پتری در 306 صفحه به موضوع بسیار مهمی می­ پردازد. چگونه می ­شود کلام خدا را از طریق موعظه و تعلیم به طرز موثری انتقال دهید.

خدمت موعظه و تعلیم

نویسنده: ارنست پتری

آیا مباشری امین در ملکوت خداوند هستیم؟ آیا دارایی تحت اختیارمان را با ترس و لرز گوشه­ ای پنهان کرده ­ایم که بعد به خداوند پس بدهیم؟ آقای دِلگادو در 275 صفحه به ما آموزش می­دهد که چگونه می ­شود با شور و عشق مباشری امین بود و با این دارایی هزاران برابر ثمر آورد.

مسیحی مسئول

نویسنده: خوزه سیلوا دِلگادو

اگر روح ­القدس یکی است و شما هر روز یک باب از کتاب مقدس را به یاری این روح مطالعه می ­کنید پس چرا این همه تفسیرهای مختلف در کلیساها هست؟ آقای جانز در 294 صفحه به ما می­ گوید که فراگیری اصول اولیه تفسیر باعث اتحاد در کلیسا خواهد شد.

روش تفسیر و مطالعه کتاب مقدس

نویسنده: دوروتی جانز

اگر به رمز و راز اعداد و ارتباط درونی آنها علاقه دارید در این مقاله 33 صفحه ای سفری به کتاب مقدس خواهید داشت و شیرینی رمزگشایی هفتاد هفته دانیال را خواهید چشید. در این سفر تصاویر و نمودارهای تازه و دیدنی همراه و راهنمای شما خواهند بود.

هفتاد هفته دانیال

.

روح­ القدس این شخصی که نمود آن کبوتر، آب، آتش و باد بوده کیست و چگونه یاور و معلم ما و همچون کبوتری مهربان تسلی دهنده شده؟ کتاب حاضر یکی از ثمرات معلمی و یاوری این کبوتر مهربان می ­باشد که توسط ویلیام فاراند در 297 صفحه نوشته شده است.

روح­ القدس، یاور، معلم، و راهنمای ما

نویسنده: ویلیام فاراند

در این اثر، موضوع اصلی مسیح است، و کلیسا وسیله و روح ­القدس قدرت. این مقدمه­ ای مختصر و مفید و عمیقی است که آقای اسکروجی بر کتاب 140 صفحه­ ای آقای ویلیام مک دونالد نوشته است.

تفسیر اعمال رسولان

نویسنده: ویلیام مک دونالد

در این مقاله 20 صفحه ­ای با راز بدن خداوند عیسی مسیح آشنا خواهید شد.

کلیسا و رازهای مقدس آن

.

آیا می­دانید که کلیسا سهم فعالی در انجام نقشه ی رهایی بخش خدا برای جهان دارد؟ جسی میراندا در 275 صفحه این ماموریت عظیم را تشریح می­ کند. اصطلاحات گاه فنی این کتاب شما را نترساند، به یاری روح ­القدس کتاب را مطالعه کنید.

بروید و شاگردان بسازید

کتاب اول - 108 صفحه

آیا می­دانید که کلیسا سهم فعالی در انجام نقشه ی رهایی بخش خدا برای جهان دارد؟ جسی میراندا در 275 صفحه این ماموریت عظیم را تشریح می­ کند. اصطلاحات گاه فنی این کتاب شما را نترساند، به یاری روح ­القدس کتاب را مطالعه کنید.

بروید و شاگردان بسازید

کتاب دوم - 105 صفحه

آیا می­دانید که کلیسا سهم فعالی در انجام نقشه ی رهایی بخش خدا برای جهان دارد؟ جسی میراندا در 275 صفحه این ماموریت عظیم را تشریح می­ کند. اصطلاحات گاه فنی این کتاب شما را نترساند، به یاری روح ­القدس کتاب را مطالعه کنید.

بروید و شاگردان بسازید

 کتاب سوم - 104 صفحه

آیا می­دانید که کلیسا سهم فعالی در انجام نقشه ی رهایی بخش خدا برای جهان دارد؟ جسی میراندا در 275 صفحه این ماموریت عظیم را تشریح می­ کند. اصطلاحات گاه فنی این کتاب شما را نترساند، به یاری روح ­القدس کتاب را مطالعه کنید.

بروید و شاگردان بسازید

 کتاب چهارم - 132 صفحه

هنوز گمان می­ کنی که اندیشه و تفکر فلسفی انسانی می ­تواند تو را از بند اسارت و چرایی هستی و وجودت رها کند؟ مقاله 16 صفحه­ ای حاضر نگاهی به این خرد و دانایی و پیامد آن در زندگی همان متفکران دارد.

 تفکر و اندیشه مدرن از دیدگاه مسیحیت

.

آیا می­دانید که کلیسا سهم فعالی در انجام نقشه ی رهایی بخش خدا برای جهان دارد؟ جسی میراندا در 275 صفحه این ماموریت عظیم را تشریح می­ کند. اصطلاحات گاه فنی این کتاب شما را نترساند، به یاری روح ­القدس کتاب را مطالعه کنید.

روزه مسیحی

.

ریشه این همه سوء تفاهم در کلیسا کجاست؟ چرا بسیاری بر علیه این مفهوم عمیق، این بدن خداوند برخاسته ­اند؟ آیا انگشت اتهام را به سوی دنیا بگیریم؟ یا واقعیت امر در جای دیگری ست؟ لونا پان آرانگاسری در 71 صفحه واقعیت این پرسش را در خود کلیسا روشن می ­کند.

ابعاد کلیسایی آیین نیایش سریانی شرقی

نویسنده: لونا پان آرانگاسری

تاثیر این روح تسلی­ بخش را چگونه می شود در زندگی روزانه خود تجربه کرد؟ در 25 صفحه با این روح جوشان و ثمربخش بیشتر آشنا خواهید شد.

آب زنده، نشانه­ ای از روح ­القدس

.

نیازی به چهل سال سرگردانی روحانی نیست، حوصله به خرج بدهید و چند روزه وارد این سفر مطالعاتی شوید. تفسیری دقیق از کتابهای یوشع، داوران، سموئیل و پادشاهان در 180 صفحه.

آغاز پادشاهی

.

کلمه ی زننده ­ای که صدایش را بسیار شنیده ­اید و چهره­ اش را دیده ­اید. به کلمه خدا ایمان آورده ­اید ولی سایه ی آن کلمه ی زننده دست از سرتان برنمی دارد. آقای نورمن رایت در 26 صفحه با کلام خدا شما را می­ رهاند.

افسردگی

نویسنده: نورمن رایت

تهاجم به صندوقچه گمشده! اگر با چنین نامی بر کتابی مواجه می­ شدید گمان می­ کردید که رمانی است ماجراجویانه و آن را با لذت مطالعه می کردید. این نامی بود که چارلز پرایس می ­خواست بر روی کتاب خود بگذارد. در 100 صفحه، نه با تفسیری آکادمیک که با تجربه­ ای عمیق روبرو خواهید شد که حول محور عیسی مسیح و زندگی ­اش می چرخد.

زندگی در مسیح

نویسنده: پارلز پرایس

این صفت را بارها و بارها به وقایع و اشخاص خاصی داده ­ایم اما به راستی چه شخصی مستحق چنین صفتی است؟ عجیب نیست که پیش از تولد مسیح در کتاب اشعیا از به دنیا آمدن شخصی سخن به میان می­ آید که نامش عجیب است؟ در 16 صفحه بیشتر با این شخص آشنا خواهید شد.

عجیب

.

ای. دنت به زبانی ساده و زیبا از موضوع نجاتی صحبت می­کند که خمیرمایه کتاب خروج است. نویسنده مانند پدری مهربان در 327 صفحه درس­ های لازم را از کتاب خروج به ما می­ دهد تا عمق نجات در مسیح را دریابیم.

آموزه­ هایی از کتاب خروج

نویسنده: ای. دنت

به نام خداوند زنده عیسی مسیح، در وجود شاگردان شور و وجدی به پا می­ شود تا با جدیت دنیا را زیر پا بگذارند و با محبت دگرگونش کنند. در 216 صفحه با جدِ و جهد رسولانی روبرو می ­شویم که شنیدن خبر خوش را مدیون آنهاییم.

اعمال رسولان چه می­ گویند

.

این نخست­ زاده از برادران بسیار- عیسی مسیح - چه کودکی­ ای داشت؟ چرا در اناجیل اشاره­ های مختصری به کودکی او شده است؟ دلیل این اختصار چه بوده است؟ این کتاب در27 صفحه در پی پاسخ دادن به این پرسش­ هاست.

آناجیل کودکی

.

چرا بشر نیاز به آمرزش دارد؟ مگر بشر چه چیز کم دارد؟ کتاب مقدس در مورد آمرزش چه می ­فرماید؟ در 27 صفحه پاسخ پرسش­ هایتان را خواهید گرفت.

نیاز شما به آمرزش

.

جویس مایر برای همه ایمانداران نام آشنایی­ ست، واعظی صمیمی در عیسی مسیح. در 14صفحه و با لحنی خودمانی و همیشگی شما را از بند ترس هایتان آزاد می ­کند.

انجامش بده، حتی با ترس

نویسنده: جویس مایر

اشعیا باب 40 تا 55 چه دارد که این همه مورد توجه و علاقه مسیحیان است؟ آنهم دو قرن پیش از آمدن مسیح؟ چطور بیشترین آیاتی که در عهد جدید آمده از این باب هاست؟ 24 صفحه این کتاب را بخوانید تا به پاسخ در خور تعمقی برسید.

اشعیای دوم و شاگردانش

.

اشعیا در چه عصری می ­زیست؟ وقایع مهم آن روزگاران چه بود؟ آقای آسورماندی در پرسش و پاسخ­ هایی 22 صفحه­ ای توضیح مفصلی

اشعیای نبی

نویسنده: آسورماندی

مجموعه مقالات آقای آرمان رشدی در 18 صفحه جمع ­آوری شده تا آشنایی مختصری با کتاب مقدس پیدا کنید.

آشنایی با کتاب مقدس

نویسنده: آرمان رشدی

در این کتاب با ده نگرش به ایمان کلیسا روبرو می ­شوید که برای کسانی که طالب شناخت بیشتری از مسیحیت هستند نگاشته شده است. در 42 صفحه فارغ از تفاوت­های گرایش­ های مسیحی با دیدگاهی روبرو می ­شوید که عقیده مشترک تمام مسیحیان است.

آشنایی با ایمان کلیسا

( سری اول)

در این کتاب با ده نگرش به ایمان کلیسا روبرو می ­شوید که برای کسانی که طالب شناخت بیشتری از مسیحیت هستند نگاشته شده است. در 42 صفحه فارغ از تفاوت­های گرایش­ های مسیحی با دیدگاهی روبرو می ­شوید که عقیده مشترک تمام مسیحیان است.

آشنایی با ایمان کلیسا

( سری دوم)

مجموعه مقالاتی از مورخین مسیحی که در این کتاب گردآوری شده است. با گفتگوها و جزییات تاریخی دقیقی روبرو می­شوید که ارزش خواندن دارند تا بدانید در تاریخ کلیسای شرق چه گذشته است.

اسناد و مباحثی در باره تاریخ کلیسای شرقی

(جلد اول 186 صفحه)

مجموعه مقالاتی از مورخین مسیحی که در این کتاب گردآوری شده است. با گفتگوها و جزییات تاریخی دقیقی روبرو می­شوید که ارزش خواندن دارند تا بدانید در تاریخ کلیسای شرق چه گذشته است.

اسناد و مباحثی در باره تاریخ کلیسای شرقی

(جلد دوم 157 صفحه)

مجموعه مقالاتی از مورخین مسیحی که در این کتاب گردآوری شده است. با گفتگوها و جزییات تاریخی دقیقی روبرو می­شوید که ارزش خواندن دارند تا بدانید در تاریخ کلیسای شرق چه گذشته است.

اسناد و مباحثی در باره تاریخ کلیسای شرقی

( جلد سوم 142 صفحه)

آیا خدا امروز هم معجزه می­ کند؟ آیا او امروز هم به مردم قدرت شفا دادن می ­بخشد؟ آیا نبی­ها امروز هم وجود دارند؟ دکتر مهرداد فاتحی 38 صفحه پاسخ پرسش­ هایمان را می­ دهند.

عطای روح: دیروز و امروز

نویسنده: دکتر مهرداد فاتحی

« شما نمی­ دانید از کدام روح هستید.» ​این سخن خداوند در لوقا9 -  54-56 را به خاطر دارید؟ در دعاهامان گاهی صداهایی می ­شنویم، آیا صدای روح ­القدس است یا صدای دیگری ­ست؟ نکته و بحثی ­ست به باریکی مو و نیاز به تشخیص در پیچش مو دارد. در 78 صفحه نگرش پیچش مو را می­ آموزید.

عطای تشخیص