top of page

 ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

کد606

وحدت­ گرایی کلیساها

(جلد اول)

در طول تاریخ، کلیسا به گرایش­ ها و فرقه­های گوناگونی تقسیم شد و اغلب کاسه کوزه­ ها را بر سر کلیسای کاتولیک خرد کرده ­اند و آن قرون تاریکی که بر تاریخ اروپا مسلط بود. اما از دیدگاه کلیسای کاتولیک وحدت کلیساها در چه چیزی است؟ هدف این کتاب 158 صفحه­ ای بررسی این دیدگاه است.

کد604

چرا خدا؟ چون خدا

عمل نمی ­کند؟

نویسنده: دیوید بست

آیا تاکنون از خود پرسیده­ اید که این چه خدایی است که اجازه ­ی این همه شرارت بر زمین را می­ دهد؟ "دیوید بست" در 62 صفحه و از طریق کتاب حبقوق به پرسش شما پاسخ داده است.

کد602

یوبیل

یوبیل چیست؟ شاید اولین بار است که این کلمه را می­ شنوید یا سر زبانها افتاده و بارها می شنوید، اما معنای آن را می دانید؟ معنی و دلیل این نام را در 46 صفحه خواهید دانست.

کد607

وفاداری خدا

نویسنده: کاترین سولیوان

مادر کاترین سولیوان در 16 صفحه با صداقت و صمیمیت از وفاداری و محبت خداوند گفته است.

کد605

چرا مسیحیت؟

و به راستی چرا مسیحیت؟ مگر در زبان فرهنگ ما نیست که راه ­های رسیدن به خدا زیاد است؟ چرا خدایی که یکی است چندین راه را برای معرفی خودش برگزیده است؟ مسیحیت چه خدایی را معرفی می ­کند؟ یکبار هم که شده 33

صفحه­ ی این مقاله را بخوانید.

کد603

یحیی تعمید دهنده

پشم شتر می ­پوشید و کمربند چرمی می ­بست و خوراکش ملخ و عسل صحرا بود. برای تمدن خوراک پرست و ظاهربین ما، این وصف برای یک شخصیت کافی است. اما یحیی براستی که بود و چه شخصیت استواری داشت؟ 22

صفحه ­ی این کتاب نگاهی دارد به آخرین نبی عهد عتیق.

نوید رهایی

کد600

زندگی در مسیح

نویسنده: برنابا ماری آهرن

هنر و ادبیات از ویرانی دنیا دم می­ زند و پوچی و تهی بی­ پایانی که اطرافشان را فرا گرفته است. زندگی بیرون از مسیح معنایی جز این نخواهد داشت چرا که مسیح گفت: «جدا از من هیچ کاری نمی­ توانید بکنید.» "بارنابا ماری آهرن" در 20 صفحه، ثمره زندگی در مسیح را با ما درمیان می­ گذارد.

کد601

یوحنای قدیس

نویسنده:دونالتین مولا

انجیل چهارم زندگی دوناتین مولا را وارد اعماق روحانی کرده است. نویسنده سعی در شناساندن نویسنده انجیل چهارم دارد. یوحنا. کسی که سر روی شانه استاد می­ گذاشت و استاد او را به طور خاص محبت می ­کرد. 68 صفحه

دریافت­ های عمیق " دوناتین مولا" پیش روی شماست.

کد509

زندگی در سکوت

نویسنده: توماس مرتون

در این هیاهوی مدرن و صدای آژیرها و

بوق­ ها، چه کاری از دست سکوت برمی­ آید؟ "توماس مرتون" در 77 صفحه ما را از خشم و هیاهوی موجود جدا می­ کند و به سکوت زندگی راهبان وصل می ­کند.

کد508

زندگی طبق انجیل

(اخلاق مسیحی)

همیشه از اخلاق آرام و پرمحبت مسیحیان صحبت شده است اما این نوع رفتار ریشه در چه چیزی دارد؟ مسیحیان چه چیزی را مراعات

می­ کنند که اینگونه دیده می ­شوند؟ 86 صفحه ­ی این کتاب، روش­های عملی این نوع زندگی را تعلیم می ­دهد.

کد507

زندگی هدفمند

نویسنده: ریک وارن

بر زمین آواره و سرگردان هستی و از چاله به چاه می ­افتی و دست­ گیری نیست. هدف­ های کوتاه مدت و حُبابی، خسته و بی ­حوصله­ تان کرده است. "ریک وارن" کتابی نگاشته که دنیا را تکان داده و شخصیت­ های بی­ هدف و آواره را دگرگون کرده است. خلاصه این کتاب را در 11 صفحه بخوانید.

کد506

زندگی در خانواده مسیحی

نویسنده:جی آدامز

در خانه­ ای زندگی می­ کنید که هر روز جنگ و دعوا برقرار است. خانواده­ ای که کینه و خشونت تنفس هر روزه­ ی اعضای آن است. چاره چیست؟ درِ خانه ­تان را به روی "جی آدامز" باز کنید تا در 82 صفحه به شما بگوید که در مسیح چگونه می ­شود خانواده ­ای داشته باشید که در فضای آن، آرامش و صلح و عشق و محبت حرف اول را بزند.

کد505

زندگی روحانی در سنت سریانی

نویسنده: سباستین بروک

"سباستین بروک" باز به سنت سریانی برگشته و در این کتاب 145 صفحه ­ای جنبه­ های مختلف زندگی در سنت سریانی را بررسی کرده و به پدران مهم سریانی و نوشته­ های آنها نگاهی اجمالی داشته است.

کد504

ایراداتی به مسیحیت

نویسنده: دیوید بست

دنیای غیرمسیحی اغلب دنبال عیب و ایراد است تا چیزی را زیر سوال ببرد که آگاهی کامل به آن ندارد و بر پایه­ ی شنیده ­ها و شایعات چیزهایی می پرسند. "دیوید بست" در 50 صفحه با استناد به کتاب مقدس به هشت ایراد گرفته شده بر ایمان مسیحی پاسخ داده است.

کد 501

تاریخ مسیحیت در ایران (3)

نویسنده: حسام مرتضوی

بخش سوم از تاریخ مسیحیت در ایران از حسام مرتضوی در 4 صفحه.

کد503

تاریخ مسیحیت در ایران(2)

نویسنده: حسام مرتضوی

بخش اول تاریخ مسیحیت را از زبان حسام مرتضوی خوانده­ اید، حال بخش دوم آن در 4 صفحه پیش روی شماست.

130.

فلسفه هند

نویسنده: سو هملیتون

سو هملیتون در 88 صفحه کوتاه و مختصر به مذاهب هندی پرداخته است.

کد 500

تاریخ مسیحیت در ایران(4)

نویسنده: حسام مرتضوی

بخش چهارم از تاریخ مسیحیت در ایران از حسام مرتضوی در 3 صفحه.

 ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ 

bottom of page