top of page

 ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

کد609

رازهای روحانی و آسمانی

نویسنده: فلیپ تووی

فلیپ تووی تفسیری کوتاه دارد بر تعمید مقدس در سنت سریانی. این کتاب بر طبق کتاب مقدس و پدران کلیسا نوشته شده است. در 38 صفحه این تفسیر کوتاه را بخوانید.

کد701

ریشه ­های تاریخی ایمان مسیحی

(جلد اول عهد عتیق)

بدون خواندن عهد عتیق درک بسیاری از فرموده­ های مسیح غیرممکن است و ممکن است بارها عهد عتیق را باز کرده­ اید و سرخورده از درک آن، به اناجیل بسنده کرده باشید. این کتاب 235 صفحه ­ای به شما کمک می­ کند به درک عمیق ­تری از کتاب مقدس برسید.

کد608

راز تثلیث

یگانگی در تثلیث

نویسنده: استوارت اولیوت

این کتاب آن حس غریبی که در برخورد اولیه با تثلیث خواهید داشت را از بین می­برد و شما را به اعماقی می­ برد که لازمه رشد روحانی است. استوارت اولیوت این کتاب را الفبایی می ­داند برای شناخت مفهوم تثلیث. در 152 صفحه، این الفبای زیبا را خواهید خواند.

کد700

رسالت کلیسا بر طبق

کتاب مقدس

نویسنده: لوسین لوگران

مسیح گفت« من شما را برگزیدم و شما را مقرر کردم تا شما بروید و میوه آورید.» لوسین لوگران رسالت میوه ­آوری و ثمربخشی کلیسا را در 80 صفحه به روشنی توضیح می­ دهد.

نوید رهایی

کد703

روح ­القدس در آیین تعمید و

سنت سریانی

نویسنده: سباستین بروک

سنت شرقی سریانی با زبانی آرام و رازآمیز و نزدیک به واقعیت زبانی مسیح، چه دیدگاهی در مورد روح القدس دارد؟ این کبوتر را بر بام کلیسای خود چگونه می­ دیدند؟ چه کلمات و تعابیری برای آن استفاده می ­کردند؟ سباستین بروک در 158 صفحه بیشتر توضیح خواهد داد.

کد702

رومیان در زمان عیسی

 

کشمکش میان رومی­ها و یهودی­ها، تلخی­ های بسیاری برای قوم یهود رقم زد. این امپراتوری در زمان عیسی مسیح چگونه بود و مسیحیان چه برداشتی از قدرت و توان زورگویانه و متمدنانه آنها داشتند؟ در 40 صفحه به آن قرنها سفر خواهید کرد.

کد705

فرازهایی از کتاب مقدس

(روح ­القدس)

روح ­القدس در هر دو عهد حضور دارد، حضوری پویا و عمیق. گاه فرزندان نوجوان شما پس از بازگشت از کلیسا برگشته از شما

می ­پرسند روح­ القدس کیست؟ مانده ­ای که چگونه شرح دهید؟ این کتاب 26 صفحه­ ای در حد فهم و درک نوجوانان نوشته شده است تا آمادگی لازم جهت تعمق و شناخت روح القدس را به­ دست بیآورند.

کد707

روزه طبق انجیل

ایماندار رهاشده از بند شریعت چگونه می ­تواند روزه بگیرد؟ نه آن روزه­ های کمرشکن و طاقت ­فرسا و گاه فریسی ­مابانه، بلکه روزه­ ی مد نظر عیسی مسیح. 4 صفحه این مقاله راهنمای شما خواهد بود.

کد709

رشد کلیسا

نویسنده: فریدون موخوف

کلیسا ساختمان نیست، سنگ و چوب نیست، کلیسا زنده و پویای مسیح است و جان دارد و جان می­دهد. برای رشد این بدن زنده چه باید کرد؟ فریدون موخوف در 64 صفحه راهکارهای لازم را می ­دهد.

کد704

روح ­القدس کیست و چه می­ کند؟

10 صفحه، راهنمای کوتاه و مفید در مورد شخصیت سوم تثلیث. اینکه کیست و چه

شاخصه­ ها و اراده­ ای دارد و در ایمانداران چگونه کار می­ کند.

کد706

روزه­ ی مسیحیان

پولس رسول گفته «به آزادی فراخوانده شده ­اید اما زنهار آزادی خود را فرصت جسم مگردانید.» بسیاری از کلیساها واقعیت روزه را کنار گذاشته­ اند