top of page

 ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸

69.

عید میلاد

راز این طفل چیست؟ که در فقر و ناتوانی به میان ما آمد و فرشتگان و چوپانان او را دیدند و ستاره­ای عجیب مژده تولد او را به ایرانیان داد. خود این طفل در بزرگسالی پاسخ ما را خواهد داد. در 25 صفحه این پاسخ را مطالعه کنید.

68.

ایمان و تمدن

تنش و درگیری با تمدن یا گردن نهادن به دست آوردهای آن؟ پرسشی که یک ایماندار از خود می­ پرسد. این چالش و پدیده­ی تازه­ای نیست و پاسخ آن را در این کتاب 163 صفحه­ ای خواهید یافت. در تفسیری از کتابهای دانیال و استر و ....

نوید رهایی

71.

عیسی که بود؟

نویسنده:آرمان رشدی

عیسی به راستی که بود و چه کرد؟ از کجا آمد و به کجا رفت؟ آقای آرمان رشدی مقالاتی 44 صفحه ­ای، نگاهی تاریخی به شخصیت و زندگی عیسی مسیح داشته است.

70.

ایرانیان در کتاب مقدس

نویسنده: الن هانتزینگر

ما ملتی با قدمت چندین هزارساله چه برکت و لعنتی را در تاریخ پشت سر گذاشته ­ایم؟ در کتاب مقدس از ما ایرانیان چه ذکر خیری به میان آمده است؟ این ذکر خیر خداوند را از زبان "الن هانتزینگر" در 98 صفحه بخوانید.

73.

عیسی کیست؟

نان حیات، راه و راستی، قیامت و حیات، نور جهان و شبان نیکو که جانش را برای دوستانش فدا کرد. این همه که گفته شد چه معنی می­ دهد و به راستی عیسی کیست؟ اگر روح خدا هنوز بر شما مکاشفه نکرده که عیسی به راستی کیست، این 203 صفحه جسم و خون، شما را آماده­ی این مکاشفه می ­کند.

72.

عیسی و پادشاهی خدا

نویسنده: مهرداد فاتحی

پادشاهی چیست؟ یک شخص، همراه با یک مشت وزیر و دم و دستگاه زورگویی؟ وقتی عیسی از پادشاهی دم می­ زد منظورش چه نوع پادشاهی بود؟ دکتر مهرداد فاتحی در 36 صفحه منظور نظر عیسی را بررسی می ­کند.

75.

عیسای ناصری

او واقعا که بود؟ ما دقیقا از زندگی او چه

می ­دانیم؟ ما اطلاعات زیادی در مورد سی سال قبل از تعمید او نداریم. 22 صفحه جزییات تاریخی و جالب در مورد عیسای ناصری خواهید خواند.

74.

عیسی مسیح

امروز  برای ما کیست؟

نویسنده: دیتریش بونهوفر

چگونه می ­شود با نور کتاب مقدس با واقعیت تاریک روبرو شد؟ واقعیتِ سفت و سخت و متناقض دنیای امروز؟ چگونه می­شود این پوسته سخت را با کلام درهم شکست؟ دیتریش بونهوفر در پنجاه صفحه، مته­ای آلمانی از کلام مقدس

می ­سازد.

77.

کلیسا چیست؟

نویسنده: جان ر. شیتس

انسان تنها، انسان تن پرست، از این شاخه­ ی مذهب و عرفان و باور شخصی به شاخه­ های دیگری می­ پرد و نهایت بال و پر ریخته در خود فرو می ­رود! آیا واقعا شخص در خود نوری دارد؟ آیا کلیسا یک امر شخصی است؟ هدف کلیسا در این دنیای فرو افتاده و فریب خورده چیست؟ جان ر. شیتس در 18 صفحه تاک حقیقی را معرفی می ­کند.

79.

کلیساشناسی از دیدگاه سنت شرق

بازتعریفی از مفهوم کلیسا که دستخوش تحریف و تعاریف تاریخی قرار گرفته بود. در 164 صفحه این بازتعریفی را در کلیساهای شرقی مطالعه کنید.

76.

کلام و راز در کلیسا

نویسنده: گریگوری باوم

کلام خدا از عمل آن جدا نبوده است و خداوند طبق پیمانی که می ­بست عمل می­ کرد. گریگوری باوم در 12 صفحه کلامی که جسم گردید را توضیح می­ دهد.

78.